Strona dotycząca nowych zasad segregacji śmieci / Project: Web page explaing how to segregate rubbish in WarsawZadanie:
W 2019 r. zmieniły się zasady segregacji śmieci i Urza Miasta St. Warszawy postanowił stworzyć stronę, która pomogłaby mieszkańcom wdrożyć się w nowy system.
Naszym zadaniem było zaprojektowanie i wymyślenie atrakcyjnej formy poinformowania mieszkańców Warszawy o nowych zasadach segregacji śmieci.

Na stronie mieszańcy znajdą wyszukiwarkę i wytłumaczenie podstawowych regół segregacji. Oprócz tego znajdą także test, który w formie zabawy pozwoli im sprawdzić jak wiele już wiedzą na ten temat.

Warstwa wizualna dopasowana została do kampanii outdorowej przygotowanej przez inną agencje. 

Klient: Miasto Stołeczne Warszawa.

Współpraca z agencją „Nieagencja”.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Task:
In 2019 the City of Warsaw changed the waste management process. This process  was not clear to everyone, so the City has asked me and Nieadencja to create a web page on that matter.

The page explains the basic rules in a comprehensive and clear way. My idea was to create a tool that will allow citizens to search for more details and help them to find solutions to their questions. Furthermore, this web page explains the approach to recycling and includes a test to check how much you already know about recyling.

Key visual was adjusted to outdoor campaign.


Client: City of Warsaw
In cooperation with „Nieagencja”.

https://segregujna5.um.warszawa.pl/